Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Fiddle Creek Yoghurt Greek

by
Fiddle Creek Yoghurt Greek
The Rounds
$9.99
|
16 oz

A perfect choice for those seeking a gourmet yogurt experience.

Get Started
Try Membership for 30 days risk-free
Thank you! Your order has been placed successfully!
Oops! Something went wrong with your order.
Description

Fiddle Creek Yoghurt Greek: Indulge in the rich and creamy goodness of our Greek yoghurt. Crafted with care and tradition, it's a taste of pure delight in every spoonful.

Ingredients

Pasteurized Whole Milk and Live Active Cultures.

Sustainability
Sourced locally from Fiddle Creek Dairy. Delivered to you in recycleable original packaging. Fiddle Creek Dairy is a small Pennsylvania farm committed to raising food for the body with a commitment to stress-free cows, rotational grazing, and land restoration.
FAQs

Commonly asked questions

Groceries and essentials delivered weekly with less packaging waste for just $10 a month.
Get Started

Can I try the service before paying a membership fee?

Yes! Your first month is on us — only pay for the groceries you buy. After that, you'll get weekly delivery for just $10 a month.

Do I have to pay tips and delivery fees?

No! Our team of full-time Rounders receive salary and benefits, so no tips are needed. Our $10 membership covers four weekly deliveries a month.

Can I skip or pause my deliveries?

Yes! You can skip a week any time before your order locks, or pause your membership for up to 3 months.

Can I order items once?

Yes! You can set up a custom frequency for any item you buy, including one-time. You can always adjust a frequency if you aren’t quite ready for a delivery.

Can I adjust my order every week?

Yes!  You can add what you need and remove what you don’t before your order locks each week. We’ll send you a reminder. If you need help managing your order, you can text our Member Success team and reach a real human.

Groceries and essentials delivered weekly with less packaging waste. Only $10 a month, no extra fees.
Let's Go!